دانلود کاتالوگ شرکت
مشاهده صفحه اول سایت

بیش از 13 سال تجربه

شرکت صافات انرژی یزد با مشارکت جمعی از مدیران و متخصصان صنعت برق تشکیل شده است.

این شرکت مجموعه‌ای معتبر در صنعت تولید برق و صنایع نفت و گاز می‌باشد.  درحال حاضر به عنوان یکی از پیمانکاران صاحب صلاحیت نگهداری و تعمیرات واحدهای گازی از طرف دفتر پشتیبانی فنی تولید سازمان توانیر عهده دار انجام وظایف ساخت و نگهداری یاتاقان‌های نیروگاهی است.

توانایی‌ها:

  • تهیه و تامین کالاهای مورد نیاز صنعت
  • تعمیر و نگهداری واحدهای نیروگاهی

پیشرو با مهندسی

شرکت صافات انرژی یزد با دانش کاربردی و تخصص مهندسی بی نظیر بارها توانسته است در چالش بر انگیزترین پروژه‌ها محصولات با عملکرد بالا را با اطمینان به کارفرما ارئه دهد.

تحقیق و توسعه

گروه تحقیق و توسعه صافات انرژی یزد طرح‌های محصولات را تایید می‌کند و محصولات را در شرایط واقعی حین سرویس برای پیش‌بینی عملکرد مورد آزمایش قرار می‌دهد. علاوه براین، گروه تحقیق و توسعه این مجموعه راه‌حل‌های کاربردی جدید را توسعه و ایجاد می‌کند. همچنین با استفاده و بررسی استانداردهای مورد نیاز صنایع و ارائه محصولات مطابق این استانداردها مشتریان خود را در بازارهای رقابتی حفظ می‌کند.

بهبود مستمر

بهبود مستمر سیستم‌های موجود، فرایندها، خدمات و محصولات موجود از طریق ارزیابی، بررسی و پیشرفت پروژه‌ با در نظر گرفتن الزامات محیط زیست صورت می‌گیرد. این مجموعه به منظور دستیابی به اهداف فوق روش کار خود را بر اساس استاندارد ISO 9001:2008 برنامه‌ریزی کرده است.