نیروهای محوری کم یا زیاد

از طراحی پروفایل ثابت برای کاربردهایی با نیروهای کم و از راه‌حل‌های پیشرفته تیلتینگ پد برای نیروهای بالا، سرعت‌های بالا استفاده می‌شود. مجموعه صافات انرژی طیف گسترده‌ای از یاتاقان‌های تراست را برای فراهم کردن راه حل بهینه بدون توجه به کاربرد ارائه می‌دهد.

طراحی‌ یاتاقان‌های ترکیبی تراست / ژورنال برای کاربردهایی با فضای محوری محدود توسط صافات انرژی قابل دسترسی است.

یاتاقان‌های تراست تیلتینگ پد

یاتاقان‌های تیلتینگ تراست پد صافات انرژی به منظور کاهش توان اتلافی، جریان روغن و دمای پد برای اطمینان از عملکرد موثر دستگاه ساخته شده‌اند. طراحی تیلتینگ پدها ممکن است به صورت غیر تنظیم یا خود تنظیم با روغن‌کاری غوطه‌ور یا مستقیم باشد.

بیشتر بخوانید

یاتاقان‌های تراست پروفایل ثابت

صافات انرژی صفحات تراست ساده یا ترکیبی از صفحات مخروطی (Taper) را جهت کاربرد در نیروهای تراست کم، فضای محدود و نامیزانی ناچیز طراحی و تامین می‌کند.

بیشتر بخوانید

ویژگی‌ها و مزایا

مهندسان مجموعه صافات انرژی انواع ویژگی‌های طراحی تخصصی را جهت دستیابی به راه حل بهینه برای عملکرد عالی یاتاقان شعاعی مورد استفاده قرار می‌دهند.

روغنکاری مستقیم

امکان افزایش ظرفیت نیرو، کاهش قابل توجه توان اتلافی (اغلب بیش از %50 در سرعت‌های بالا) و کاهش دمای سطح یاتاقان و جریان روغن.

انواع تکیه‌گاه پد / آفست

امکان افزایش ظرفیت نیرو یاتاقان تراست در سرعت‌های بلاتر، طراحی‌های پیشرفته با سفتی بالای تکیه‌گاه برای کاربردهای منحصر به فرد مانند نیروهای دینامیکی

مواد

فلز بابیت ذرات خارجی کوچک را در خود جادهی می‌کند و منجر به محافظت از شفت می‌گردد. بابیت مقاومت به خوردگی را افزایش می‌دهد.

جک هیدرواستاتیک

امکان کارکرد در نیروهای سنگین و سرعت‌های کم، افزایش ظرفیت تحمل بار در هنگام راه‌اندازی

گزینه‌های ابزار دقیق

تهیه ابزارهای اندازه‌گیری بحرانی شامل سنسورهای دمایی و پراب‌ها

معرفی مواد یاتاقان

انتخاب مواد یاتاقان نقش مهمی را در در عملکرد یاتاقان‌های فیلم سیال ایفا می‌کند. نیرو، سرعت، دمای کاری، الزامات عایق‌کاری، نوع روانکار ولقی‌ها ا زعوامل تاثیرگذار در انتخاب مواد یاتاقان هستند.

به منظور بررسی اجمالی مشخصه‌های مواد، مزایا و محدودیت‌ها در استفاده از یاتاقان‌های فیلم سیال فایل ارائه شده در لینک زیر تحت عنوان “معرفی مواد یاتاقان فیلم سیال” را دانلود کنید.

دانلود

ارائه راه حل‌هایی با عملکرد بالا

مهندسان شرکت صافات انرژی با همکاری مشتریان انتظارات عملکردی و شرایط کاری یاتاقان را دریافت می‌کنند و پس از ارائه راه حل با عملکرد بالا محصولاتی با بالاترین کیفیت استانداردهای صنعت تولید می‌کند.