سیستم یاتاقان‌های پیشرفته

با افزایش تقاضا برای انرژی در سراسر جهان، تقاضا برای تجهیزات عملکردی در صنعت نفت و گاز نیز افزایش یافته است. استخراج از ذخایر نفت و گاز نیاز به تجهیزات دوار با عملکرد بالا دارد که موجب تقاضای زیاد برای سیستم‌های روتور یاتاقان می‌گردد.

یاتاقان‌های فیلم سیال شرکت صافات انرژی تقریبا در هر مرحله از تولید نفت و گاز در پمپ‌ها، کمپرسورها، موتورهای مورد استفاده در استخراج، تصفیه و انتقال مورد استفاده قرار می‌گیرد. ویژگی‌های یاتاقان پیشرفته و گزینه‌های مواد به عملکرد اصلی و مناسب یاتاقان به خصوص در کاربردهای نفت و گاز کمک می‌کند.

طراحان ماشین الات برای تجهیزات مورد نیاز خود با سطح جدیدی از عملکرد و قابل دسترس بودن آن‌ها از محصولات ارائه شده توسط صافات انرژی استفاده می‌کنند.

یاتاقان‌های ژورنال

یاتاقان‌های ژورنال پروفایل ثابت و تیلت پد شرکت صافات انرژی برای شرایط عملکردی خاص طراحی و تولید می‌شود. ویژگی‌های تخصصی مانند روغنکاری مستقیم یاتاقان‌ها برای انتقال نیروهای شعاعی با حداقل توان اتلافی و مشخصه‌های دینامیکی بهینه طراحی شده است.

مشاهده محصولات

یاتاقان‌های تراست

مجموعه صافات انرژی یاتاقان‌های تراست پروفایل ثابت را برای کاربرد در نیروهای کم و یاتاقان‌های تیلتینگ پد را برای شرایط کارکرد با توجه به درخواست ارائه می‌دهد. تیلت پدها به صورت غیر تنظیم یا خود تنظیم با روغنکاری مستقیم یا غوطه‌ور برای رفع الزامات توربو ماشین‌ها طراحی می‌شوند.

مشاهده محصولات