فودیوایدرها

مجموعه صافات انرژی انواع فلودیوایدر را برای اندازه‌های مختلف توربین‌های گازی صنعتی طراحی و تولید می‌کند. فلودیوایدرهای این مجموعه در دو نوع آرایش خطی و دایره‌ای طراحی و با مواد چدن یا فولاد زنگ نزن مطابق استاندارد در دسترس می‌باشد.  فلودیوایدرهای صافات انرژی می‌تواند مطابق با سفارش مشتری برای کاربرد مورد نظر طراحی شود.

فلودیوایدرهای این کمپانی به طور خاص جهت کاربرد در زمینه تولید برق طراحی می‌شوند. واحدهای ما به توربین‌های گاز صنعتی متصل شده و سوخت ورودی را به طور کاملا مساوی در کلیه محفظه‌های احتراق توربین‌ها توزیع می‌کنند.

از فلودیوایدرها در بسیاری از توربین‌های گازی به عنوان ابزاری کارآمد برای حفظ جریان‌های برابر سوخت مایع استفاده می‌شود. فلودیوایدرها دستگاه‌هایی منفعل هستند که نیروی حرکتی خود را از انرژی موجود در جریان سوخت که توسط پمپ سوخت اصلی به آن‌ها منتقل می‌شود، تامین می‌کنند. اگرچه طراحی‌ها و طرح بندی فلودیوایدرها متفاوت است اما اصل اساسی عملکرد آن‌ها تقسیم جریان به صورت یکسان است.

فلودیوایدرهای دو جزئی خطی

فلودیوایدرهای خطی از اجزای جریان که به صورت ردیفی به هم متصل هستند ساخته شده‌اند و توسط شفت‌های اتصال میانی به داخل وصل می‌شوند. این فلودیوایدر از چندین جز پمپ دنده‌ای با یک ورودی و چندین خروجی در آرایش خطی تشکیل شده است. این فلودیوایدرها را می‌توان به صورت افقی یا عمودی نصب کرد.

فلودیوایدرهای ساخت صافات انرژی

فلودیوایدر آرایش دایره‌ای

اجزای جریان در یک فلودیوایدر دایره‌ای به صورت آرایش دایره‌ای قرار می‌گیرند و بوسیله چرخ دنده مرکزی به یکدیگر متصل می‌شوند.

فلودیوایدرهای ساخت صافات انرژی